Fotograf - Usługi fotograficzne i sprzedaż zdjęć z drona dla przedsiębiorców.

ołówek
Przejdź do treści
Zbigniew Nowak
Tysiące wykonanych zdjęć , setki godzin spedzonych na fotografowaniu ludzi, wydarzeń  i otaczającego nas świata.  

Praca na zlecenia

Poza zdjęciami komunijnymi, weselnymi, sesjami narzeczeńskimi itp. pracuje na rzecz portali informacyjnych tych lokalnych jak i ogólnopolskich, firm z różnych branż pozwoliło mi ( nam bo czasmi pracuje w zewspole ) na zdobycie dużego doświadczenia w każdej dziedzinie fotografii . Zdjęcia z drona to juz zupełnie inny wymniar pracy. Poza umiejętnościami robienia zdjęć dochodzi umiejętność pilotowania przy jednoczesnym robieniu zdjęć.

Fotografia na SPRZEDAŻ

Wiele instytucji, firm i osób prywatnych potrzebuje zdjęć na NATYCHMIAST. Ogromna baza zdjęć z drona jak i gotowość wykonania dowolnej sesji z powietrza jak i tradycyjnej pozwoliło nam na wyjście naprzeciw potrzebom. Potrzebujesz zdjęć na stronę, do przewodnika, do reklamy, na Fanpage, kalendarza na tapetę ? Jesteś osoba prywatna, przedsiębiorcą czy instytucję ? Zdjęcie możesz mieć  NATYCHMIAST!

Wybierz zdjęcie, dokonaj szybkiej płatności i pobierz interesujące Cię zdjęcie! Możesz też kupić sesję, czy zlecić wykonanie zdjęć / filmów z drona.


zbigniewnowak.pl
POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ?
KUPUJ - SPRZEDAWAJ - ZAMAWIAJ

Obecnie sprzedajemy zdjęcia, sesje, usługi z drona i tradycyjne.
Posiadamy odpowiedni sprzęt do fotografii w każdych warunkach. Jeżeli chodzi o drony jako jedni z nielicznych posiadamy uprawnienia Urzędu Lotnictwa Cywilnego do lotów w warunkach szczególnych.
Chcesz wiedzieć więcej napisz.  


IT-MEDIAX
Ul. Spółdzielcza 10
58-506 Jelenia Góra

Tel. 791 967 307

kontakt@kupfoty.pl
E-mail: kontakt@kupfoty.pl
Tel. 791967307
Wróć do spisu treści